kabinet-Rutte

‘Aasgier &Racist Blok’ ontmaskert met miljoenen steun aan ‘Moordende & Verkrachtende Jihadisten & Misdaadgroep-Shell’.

(van onze Wordt Wakker Redactie)

AMSTERDAM-NOIR- Trump bereidt tot Derde Wereld Oorlog om al-Qaeda &IS & White Helmets te beschermen tegen Assad& Russen( Video). 
Rutte2 en 3 strafrechtelijk aansprakelijk voor Oorlog ‘s misdaden,moorden en verkrachtingen en Sex(Kind)-Slavenhandel gepleegd in Syrië.  Blok:” het zit ons nou eenmaal in de genen, Heil de CIA, Heil Rutte & Shell”. Het Ministerie van Buitenlandse Corrupte Zaken is eindelijk ook in de in de ‘dr. Goebbels- MSM’ met als leider de ‘Staat-NPO’(Video) ontmaskert nu blijkt dat Rutte2 en 3 ‘Jan met de Pet-belastinggeld’ heeft gestoken in een terroristische  al-Qaeda-linked groups. De Tweede Kamer eist een Bral-debat met de Minister Aasgier & Rascist Blok. Rutte2 en 3 heeft de afgelopen jaren Jabhat al-Shamiya, IS, Jabhat al-Nusra terrosristen (net als de CIA nog steeds doet )gesteund met wapens en geld in Libië, Syrië en Irak. Op die manier dacht toenmalig extreem corrupte en laffe PvdA-Minister ‘Eunuch Koenders‘ een geheime bijdrage van miljoenen cash en wapens  te kunnen leveren om ‘Massa-Moordenaar president Assad’ en ‘Capo di tutti capi  Poetin’ van het toneel te krijgen, zodat de ‘Westerse Killer-Elite’ weer Libië ,Syrië en Irak kan plunderen(Gas en Olie).Vergist u niet zich niet maar de Monsters Assad, Sadam, Gaddafi en Oorlog’s Misdadiger Netanyahu(Video) zijn 1000 x beter voor het Volk dan de ‘Islam-Baardmannen-misdaadgroepen’ die Rutte2 en 3 stiekem steunen voor ‘Mad Dog Trump &’Shell-Misdaadgroep’.

War Mongul-Blair’ Receiving $12 Million bribery from the ‘Psychopath Royal-Killer-Crown Prince Salman’(Video).

‘Pedo&‘MeToo-seksverhalen’ aan Misdaadcentrum Binnenhof blijven in de Doofpot(video). Dood door schuld-VVD-Yab Yum-Hennis’ gaat in Irak ook haar Zakken vullen(video).

Uit een ‘Kul-onderzoek’ van het Gevestigde Orde ‘Priet-praat-Nieuwsuur’ en ‘altijd  Trouw aan de King(Video) en de Westerse-Killer-Elite’ gedaan bij Volksnieuws uit Amsterdam-Noir( het  Vrije Internet) die al jaren publiceert  dat Rutte2 met zijn PvdA ‘NSB loopjongen Asscher’ ook de Syrische Moord & Verkracht-misdaadgroepen Jabhat al-Shamiya, IS, Jabhat al-Nusra  en de moordende en verkrachtende White Helmets heeft gesteund en nog steunt. Deze ‘Moord –‘Islam’- Baardmannen-misdaadgroepen wordt door het Openbaar Ministerie en de CIA behalve hun White Helmets gezien als een terroristische organisatie. Die Moordende White Helmets worden als ‘Royal-VIP-emigranten’ Nederland en de EU First Class ingevlogen. En daar worden dan weer geen vragen over gesteld in de Tweede Kamer. Het corrupte Ministerie stelt dat de hulp aan IS, Jabhat al-Shamiya, IS, abhat al-Nusra  is stopgezet toen „de risico’s te groot werden dat het bekend zou worden dat wij Moordenaars en verkrachters wapen en geld” cadeau geven alsof zij ook onze Terroristen de ‘Taxfree-Shell-Multinationals & Parasieten -‘Taxfree-King Willem& familie” zijn. Inmiddels krijgt officieel  geen enkele Moord en Verkracht- en Slavenhandel- misdaadgroep meer geld en wapens. Het nieuwe ‘Taxfree-Shell-Rutt 3- kabinet’ heeft overigens niet direct een einde gemaakt aan het geheime ‘Islam’- Baardmannen-steunproject. Zij moesten daarvoor eerse toestemming hebben van de “Deep State”-CIA met zijn Puppet ‘Mad Dog Trump’. En daarnaast is de D66  ‘DDR66 Minister Kaag -Anis al-Qaq’ en haar man de ex PLO Vice- Minister(Video) een verwoed voorstander om de Moord&Verkracht- ‘Islam’-misdaadgroepen te blijven bewapenen en mijloenen te geven over de rug van de Nederlandse ‘Jan met de Pet’. Een Kamermeerderheid eist nu voor de Show een ‘Bral-debat’ met de VVD’- Aasgier& Racist Blok’ (Buitenlandse  Corrupte Zaken). De ‘Nep en Fop Christenen CDA-Kamerlid Van Helvert’ is zogenaamd al maanden bezig om meer informatie te krijgen over de geboden ’Moord &verkracht- hulp’ in Syrië. Dit terwijl hij alleen maar even op Volksnieuws uit Amsterdam en het Vrije internet)  hoefde te kijken  „Het is zeer ernstig als er  wapens zijn geleverd aan terroristen. Dat zou zelfs kunnen betekenen dat Nederland zich niet aan internationaal recht houdt”, bralt  de christen antidemocraat. „Dit zou een bizarre besteding van Jan met de Pet-belastinggeld zijn.”Van Helvert hekelt het gebrek aan informatie bij eerdere pogingen om duidelijkheid te krijgen over de miljoenen euro’s die de ‘Islam’-Terroristen hebben gevangen „Keer op keer komt er een beetje informatie naar buiten uit de ‘CIA&NATO-Doofpot’. Dit roept heel veel vragen op die wij als CDA-ers nooit willen vragen. Welke  Moordende en Verkrachtende Jihadisten hebben de miljoenen gekregen waar mee o.a. Sex-Slaven( ook kinderen) zijn gekocht ? Wisten we altijd al dat dit CIA-Koenders –project’ niet goed te controleren was voor het ‘Nederlandse-Labbenkakken-Volk’ ? En waarom zijn we door blijven gaan totdat we betrapt zijn ?” Ook VVD-Kamerlid ‘Gangster Bente Becker’ laat weten veel vragen te hebben en hoopt dat ook deze misdaden snel weer in de onuitputtelijke ‘VVD-‘Pedo-Demmink-Prins Claus&Nijpels- Fraude-Doofpot'(Video) verdwijnen.

Wat weet Majoor- ‘Rambo-Kroon’ voor Misdaden van Defensie en ‘Regiem-Rutte3’(video).

De grootste en corrupte regeringspartij wil ook een ‘Lieg en Bedrieg -debat’ met  hun ‘Racist& Aasgier-Blok’. D66 ‘DDR-Kamerlid laffe en corrupte Sjoerdsma’ noemt de onthulling huilend  „schrikbarend en behoren in onze Doofpot”, zwijgt over het  de misdaden van zijn Leider Penthouse&Loverboy Pechthold(Video)  .” SP-Kamerlid Karabulut: „Dit is absoluut onwenselijk en zelfs misdadig . Het is al heel lang duidelijk dat er geen gematigde rebellen zijn. Waarom dan toch miljoenen  hulp? Ik wil volledige openheid en dat de verantwoordelijke Ministers strafrechtelijk worden vervolgd.” Allen de SGP met hun Godsdienstwaanzinnige zelf verklaarde Messias van der Staaij zwijgt en dat is ronduit bizarre temeer deze ‘ ‘Islam’-Terroristen-Braadmannen-misdaadgroepen’ genocide hebben gepleegd op de Christen en hun dochters en vrouwen vanaf wel 4 jaar o.a. als ‘Pedo-sexslaven’ hebben verkocht en vermoord. De VVD-misdaadgroep is wel blij hebben bronnen rond hun altijd’ liegende& Frauderende-“Metoo-Doeners-Ten Broeke  fractie'(Video) ons laten weten dat de Aartsleugenaar Zijlstra geen Minister van Buitenlandse zaken meer is, want die had zomaar als antwoordt gegeven dat er niks aan de hand is, want hij heeft zelfs meegevochten met de Rebellen tegen Assad en Poetin. Maar er is altijd nog meer vuiligheid dat in de Doofpot moet blijven: De Miljoenen euro’s zijn door de ‘Witwas-Misdaadbanken’ ING en Rabo(Video) zwart door gesluisd naar de ‘Baardman-Terroristen’ en de AIVD (en de Staats-NOS en Trouw)van D66 ‘DDR66 Minister Ollongren’ weet natuurlijk weer van niets!

Categorieën:kabinet-Rutte

12 antwoorden »

 1. Ons Korps Mariniers, ons korps commando-troepen, staat op non-aktief wegens personeelstekort.

  Onze nationale call-girl Yab-Yum Hennis, die er een potje van gemaakt heeft bij Defensie, heeft natuurlijk allang een mooi militair naai- en graaibaantje bij de VN in Irak voor haarzelf geregeld.

  Yab-Yum Hennis is onze enige nog actieve militaire commando; op commando doet ze met grote publieke belangstelling een heuse paaldans voor de Amerikaanse oliebaronnen in Irak.

  https://www.nu.nl/binnenland/5456981/eenheid-korps-mariniers-tijdelijk-stilgelegd-personeelstekort.html#coral_talk_wrapper

  Like

 2. Integenstelling tot wat weinig mensen weten, is dat Mohammed Ghadaffi, de vermoordde leider van Libië, dit spel tot in de finesses begreep. Hij wist dat het geldimperium in de wereld wordt bestuurd door een ‘happy few’, waarbij de naam van de Rothschild-familie als eerste en voornaamste vaak valt. Terecht valt. En dat de macht van deze club zó groot is, dat er wordt gesproken over een vermogen van vele honderden triljoenen Euro’s, kun je je bijna niet voorstellen.. Een van de echtgenotes van de familie liet op een feest eens uit haar mond glijden, dat als ‘mijn man wil dat er ergens in de wereld een oorlog begint, dat die dan gaat plaatsvinden’…

  Like

  • Emmanuel Macron, de nieuwe Franse president, heeft gewerkt voor een bank. En niet zomaar een bank. Hij werkte voor de zakenbank Rothschild & Cie, een naam met een lading. De Rothschilds, een familiedynastie van bankiers, waren het succesverhaal, de internetmiljardairs van de 19e eeuw, toen bankieren pas echt internationaal werd.
   Frans president Emmanuel Macron heeft zijn Amerikaanse ambtgenoot Donald Trump overtuigd zich militair niet terug te trekken uit het Syrische conflict, dat nu al acht jaar aanhoudt. In de loop van de nacht liet Witte Huis-woordvoerster Sarah Sanders echter weten dat de Amerikaanse president het Amerikaanse leger alsnog zo snel mogelijk wil terugtrekken uit Syrië.

   Like

   • Eind april stelde een journalist Macron de vraag waarom hij openlijk reageert op geruchten, als ze toch niet waar zijn. Als antwoord gaf Macron een anekdote: ‘De kapster van één van mijn medewerksters zei haar laatst dat ik nooit president zou kunnen worden,’ zei hij. ‘Dat omdat zij dacht dat ik homoseksueel was,’ zei hij. ‘Het is echt geen probleem als je homoseksueel bent,’ eindigt de president.

    Like

 3. Zogenaamd ‘nicht gewusst’?
  Je stemt toch niet als ze al meer dan 2 decennia bezig zijn om in het Midden-Oosten te infiltreren, niet zogenaamd op ´vrede-gebaseerde-hulp´?
  Achteraf blijken dat ze medeplichtig zijn aan dit massacra-gedoe?

  Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.